Nazwa forum

Forum klanu Siewcy Przemocy

Ogłoszenie

Osoby nie posiadające pełnego dostępu do forum proszone są o kontakt pod numer gg: 9532250

#1 2007-11-17 19:31:30

ataliant

Administrator

9532250
Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 8
Punktów :   

Nowy nick

Witam juz od pewnego czasu zastanawialem sie nad zmiana nicku no i wreszcie postanowilem jako ze powoli zblizamy sie do otwarcia Paradise chcialbym zminic swoj nic tyle ze nie mam pojecia na jaki mam wiele koncpepcji ale nie moge sie zdecydowac to sa nicki ktore moim zdaniem w jakis sposob beda odzwierciedlaly moja posac (doda ze bede grac spoilem) oto i one: Angro, Alkazz, Bragh, Brauto, Brandis, Cergoth, Cengreth, Culigham, Cuzh, Darhes, Deannagh, Denaros, Eroh, Ezres, Fargoh, Ganrath, Gauros, Gentris, Ghavris, Gihros, Glerokh, Gnarnon, Gungir, Gwironn, Hevroh, Hurimm, Iroth, Istris, Kaneris Kergoth Kewris Lerok, Liwros, Lizgoth, Lyros, Lystroth, Mad, Malkoth, Melis, Mistroth, Mudos, Myros, Nyxxis, Quargoh, Wyris, Seoth, Sirih, Troph, Tymig, Zernoth, Zisnic, Arghal, Awros, Behrom, Bernhard, Bestron, Demeroth, Fanghrimm, Hauros, Henneth Ingohrr, Keros, Kytorr, Lothar, Odin, Ramirad, Sahraim, Targhos, Thor, Wolfghar, Zenhris
Zostaly one znalezione na pewej stronie o krasnoludach
Jezeli jakies imie sie wam podoba to piszcie zawsze bedzie mi latwiej wybrac albo podawajcie sowje propozycje. Pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-11-21 17:15:38

guner

Klanowicz

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 6
Punktów :   

Re: Nowy nick

nie dziwie sie czemu nie możesz sie zdecydować ;p
moja propozycja to : Thor , Nyxxis

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.goodfellas.pun.pl www.gothicsite.pun.pl www.gabrysrydzak.pun.pl www.zielonaklasa.pun.pl www.cs-gumisie.pun.pl