Nazwa forum

Forum klanu Siewcy Przemocy

Ogłoszenie

Osoby nie posiadające pełnego dostępu do forum proszone są o kontakt pod numer gg: 9532250

#1 2007-10-30 22:09:50

Nammu

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 5
Punktów :   

Regulamin xDDD

1. No wiec tak, jestem Waszym CL'em i bede od Was wymagal duzo i malo zalezy jak sami bedziecie sie udzielac w klanie.
2. Kazdy aktywny gracz bedzie nagradzany pod koniec tygodnia badz miesiaca.
3. Obowiazkowy jest TS, dzieki niemu bedziemy lepiej sie dogadywac w klanie itp.
* Za nie wchodzenie na Ts bede karal danego osobnika Banem na buffki badz inne rzeczy ktore bedzie mial dostac z klanu.
4. Obowiazkowa jest pomoc innym graczom, nie ma wywalania z pt jesli ktos musi afk'owac na jakis czas ( byle nie za dlugo xD )
5. Znajac zycie bedziemy mieli duzoooo pvp/mass pvp wiec obowiazkiem jest stawienie sie na tym pvp.
* Jedynym wykreceniem sie przed pvp jest niski lvl badz jakies zadaie ktore mu zleci CL/vCL.
6. Spoil/craft jest dzielony na klan:
* Spoil bedacy w party klanowym jezt zobowiazany do wkladania wyspoilowanych matsow do CWH !!!
* Full drop ktory poleci w pt klanowym tez idzie do CWH a ja zastanowie sie nad daniem go najaktywinejszej osobie w tyg.
7. CL MA ZAWSZE RACJE !!!!!!!!
8. Jesli klan bedzie mial jakies pomysly dotyczace klanu prosze sie kierowac z nimi do mnie.

     

            ***** Jesli sa jakies inne pytania to pisac na gg: 8703467 *****

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maratonkrzeszowice.pun.pl www.supastrikas.pun.pl www.boxserwis.pun.pl www.gig1.pun.pl www.x-gaming.pun.pl